Prečo nakupovať u nás?

Dôvod, prečo u nás nakupovať je veľmi jednoduchý - všetok tovar, ktorý u nás nájdete, máme za tak výhodné ceny, ako nikde inde.

Cieľ
Našim cieľom je dodávať tovar za veľmi výhodné ceny a znížiť výdavky zákazníkom.

Sortiment
Našou snahou je mať čo najširší sortiment, momentálne sa na tom pracuje a neustále pridáva nový tovar. Tovar sa Vám snažíme dodať v čo najkratšom čase, ale toto nie je našou hlavnou prioritou.Hlavnou prioritou je nízka cena pre Vás.

Kvalita ponúkaného tovaru
Nami ponúkaný tovar je úplne identický s tovarom, ktorý predávajú v iných kamenných prevádzkach, či už vo veľkých alebo menších obchodných reťazcoch a internetových obchodoch. Nelíšime sa v kvalite, zárukách, a ani značkách. Jediný rozdiel je v tom, že ho u nás nakúpite supervýhodne.

Okrem tovarov pripravujeme aj program "služby", ktoré budeme postupne zaraďovať do ponuky s rovnakou cenovou filozofiou.

Niečo o nás
Internetový obchod Mafosi.sk prevádzkujeme prostredníctvom spoločnosti BizPartner Group s.r.o. Na trhu pôsobíme už od roku 2008, v e-commerce sektore podnikáme už viac ako 9 rokov a momentálne prevádzkujeme internetové obchody vo viac ako 12 krajinách Európskej únie. Stoja za nami roky skúseností a momentálne už aj státisíce obslúžených zákazníkov naprieč Európou.

Užite si pohodlný, jednoduchý, ale hlavne supervýhodný nákup!